flaga pl flaga en flaga de flaga fr flaga it flaga ru
Okna z innowacyjnym oczyszczeniem

Innowacyjne oczyszczenie = ponadczasowa elegancja

Dzięki ciężkiej pracy techników naszej firmy możemy pochwalić się i zaprezentować Państwu innowacyjny sposób oczyszczania naroży okiennych.

 

(Zgłoszenie do Urzędu Patentowego RP  dotyczące wynalazku „Nóż oczyszczający z prowadzeniem” P.421365)

Okna z innowacyjnym oczyszczeniem „V” są już dostępne w ofercie Firmy Plastixal.

Wkrótce każde okno opuszczające linię produkcyjną będzie posiadało ten unikatowy rowek „V” co mamy nadzieję stanie się naszym znakiem rozpoznawczym.

Kilka słów o tym skąd taki pomysł:

Normy dotyczące profili PCV, mówią o tolerancji wymiaru + – 0,3mm, co w skrajnych przypadkach może spowodować odchyłkę w wymiarze 0,6mm. Różnica ta jest szczególnie widoczna w oknach „kolorowych” okleinowanych- oczyszczanych metodą tradycyjną.

Nie mogliśmy się z tym pogodzić. Postanowiliśmy rozwiązać ten problem. Zapytacie jak?

Opracowaliśmy nóż typu „V” z prowadzeniem. Nóż do wypływki o kształcie ostrza podobnym do litery V z dodanym prowadzeniem wyeliminował wszystkie problemy wynikające z użytkowania jego klasycznego odpowiednika. Dzięki powierzchniom prowadzącym nóż dopasowuje się do zmieniającej się płaszczyzny lica, zostawiając za sobą oczyszczenie o regularnej szerokości, zachowując przy tym pożądany kształt V. Dzięki prowadzeniu noża „V” przestała również obowiązywać konieczność mapowania ścieżki noża.

Dzięki zastosowaniu prowadzenia, ścieżka noża dopasowuje się indywidualnie do zarysu profili PCV. Wyklucza to konieczność kontrolowania odchyłek kształtu i wysokości profili, niezależnie od tego, czy zmieniła nam się partia danego profilu, czy też zmieniamy profil na zupełnie inny.

Zastosowanie tego rozwiązania pokazuje, że możliwe jest uzyskanie fazki w kształcie litery V, zachowując jednocześnie walory estetyczne, przy wykorzystaniu optymalnego procesu produkcyjnego okien PCV.


2019-2023 © plastixal.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MasterProject
Stare Bożejewo 44
18-430 Stare Bożejewo
POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU www.plastixal.pl
logo - rzetelna firma logo - polski klaster budowlany logo - krajowy klaster kluczowy logo - dom bezpieczny