Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia DOM BEZPIECZNY, którego misją jest poprawa bezpieczeństwa polskich domów i mieszkań.

Wspólnie tworzymy Centrum Wiedzy o Bezpieczeństwie: www.dombezpieczny.com

Realizacja tej misji opiera się na trzech filarach: edukacji dotyczącej bezpieczeństwa, propagowania sposobów bezpiecznego zachowania i profilaktyki oraz certyfikacji – zarówno produktów, jak i technik zabezpieczeń, mających zastosowanie w ochronie domu i domowników przed zdarzeniami niepożądanymi, jak włamanie czy pożar.

Koalicję Domu Bezpiecznego tworzą liderzy branżowi, stowarzyszenia i instytuty oraz instytucje publiczne, czyli grono wiarygodnych ekspertów ds. bezpieczeństwa. Wspólnie opracowane są ekspertyzy, porady i inne pomocne informacje, które są dostępne w Bazie Wiedzy o Bezpieczeństwie. Gromadzona wiedza jest przekazywana publicznie dzięki licznym akcjom informacyjnym i edukacyjnym. Dzięki koalicji możecie się Państwo dowiedzieć jak wykonać analizę ryzyka każdej nieruchomości, jak zapobiec wypadkowi dziecka w domu, lub jak rozsądnie wybrać najlepsze okna lub drzwi antywłamaniowe, które posłużą latami. Chcemy, aby wszyscy czuli się bezpieczniej!

W trosce o rzetelność i obiektywizm ekspertyz Domu Bezpiecznego do grona Koalicjantów stowarzyszenia zapraszane są wyłącznie podmioty, które w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa Polaków i ich domów – poprzez swoje produkty, rozwiązania oraz zaangażowanie edukacyjne.

Bądźcie Państwo z nami i Domem Bezpiecznym na bieżąco i przekonajcie się, jak łatwo możecie podnieść własne bezpieczeństwo w domu, biurze i swoim najbliższym otoczeniu.

DOM-BEZPIECZNY
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget