Promocja światła i cieni(pł)a PLASTIXAL

Od 14 lipca 2020 r. uruchamiamy nową, bardzo atrakcyjną ofertę „Promocja światła i cieni(pł)a”. Klient, który zakupi drzwi tarasowe  podnoszono-przesuwne HST lub przesuwny, t.j. HST SERENITI, HST INFINITI, SMART SLIDE, SMOOVIO może kupić w ramach oferty promocyjnej (w tym samym zamówieniu) droższy system okienny w cenie tańszego:ETERNITI w cenie APX 85LUMAXX w cenie SERENITIPromocja potrwa do 30 września. Zastrzegamy sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia. Poniżej przedstawiamy informacje w formie pytań i odpowiedzi opisujące zasady działania oferty.Promocja obowiązuje tylko na terenie Polski.  Promocja światła i ciepła Lumaxx Eterniti HST Sereniti Infiniti Smoovio Smart Slide 

Promocja światła i cieni(pł)a

 

Do kogo skierowana jest oferta

Wprowadzamy nową ofertę skierowaną do Klientów, którzy oprócz bezpieczeństwa, jakie mamy w standardzie, cenią sobie najwyższe parametry stolarki w zakresie izolacyjności cieplnej i doświetlenia pomieszczeń światłem naturalnym.

Kto może skorzystać z nowej oferty Plastixal?

Każdy kto zakupi system tarasowy podnoszono przesuwny HST lub przesuwny, t.j. HST SERENITI, HST INFINITI, SMART SLIDE, SMOOVIO.

Na czym polegają korzyści w nowej ofercie Plastixal?

Klient kupując wspomniane drzwi tarasowe może kupić w ramach oferty promocyjnej droższy system okienny w cenie tańszego:ETERNITI w cenie APX 85LUMAXX w cenie SERENITI

Jak wybrać spośród nich szybko i przyjemnie?

Wybór systemu okiennego zawsze wiąże się z wieloma czynnikami. Dlatego dzięki tej ofercie Klient może zdecydować jaki jest dla niego priorytet przy wyborze stolarki okiennej:– osobom, które cenią sobie wysoką izolacyjność cieplną, polecamy nowy system ETERNITI, który na pewno spełni wysokie wymagania w tym zakresie,– osobom, dla których ważne są dobrze naświetlone pomieszczenia i chcą mieć tego światła jak najwięcej, przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych polecamy system Lumaxx, który dzięki niższemu złożeniu profili okiennych „wpuszcza” do 25% więcej światła słonecznego do pomieszczeń, niż standardowe systemy dostępne na rynku u konkurencji.

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak. Nie ponosząc dodatkowych kosztów otrzymuje się niepodważalne korzyści w postaci zwiększonej izolacyjności cieplnej wybierając system Eterniti, lub większej ilości światła przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych wybierając system Lumaxx.*uwaga na zgodność kolorów pomiędzy systemamiSystem tarasowy HST INFINITI i system okienny ETERNITI znajdują się w jednej grupie kolorystycznej, a system tarasowy HST SERENITI i system okienny LUMAXX znajdują się w drugiej grupie kolorystycznej. Dozwolone jest miksowanie systemów, ale wskazane jest dokonywanie świadomego wyboru przy łączeniu kolorów z dwóch grup. Promocja obowiązuje od 14 lipca 2020 r. do 30 września 2020 r.
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget