Z przyjemnością informujemy, że w dniu 19.01.2022 r. wychodzimy do Państwa z nową promocją TOPOWE KOLORY na najbardziej popularne kolory w systemach SERENITI PLUS, OPTIMAXX i ETERNITI oraz w systemach drzwi tarasowych SMOOVIO i SMART SLIDE.Promocja na topowe kolory

Promocja na TOPOWE KOLORY – na czym polega?

Do końca marca 2022 każde zamówienie naszych okien w wybranych okleinach klasy premium w systemach OPTIMAXX, SERENITI PLUS, ETERNITI, SMOOVIO i SMART SLIDE, o wartości zakupu powyżej 10 tysięcy złotych netto, będzie realizowane w cenie stolarki ze standardową okleiną.Dostępne w promocji okleiny w wybranych systemach przedstawione zostały w poniższej tabeli.

Kolory objęte promocją

 

Dostępność bez dopłaty w poniższych systemach 

Realwood – Dąb imbirowy

Realwood – Turner Oak Malt

Czarny matowy

 

SERENITI PLUS, OPTIMAXX (grubość pakietów szybowych 48mm)

oraz SMOOVIO

Kolory WOODEC oraz kolory ALUDEC

ETERNITI (grubość pakietów szybowych 48mm)

oraz SMART SLIDE

Promocja “Topowe kolory bez dopłat” dotyczy wszystkich okien (R, RU oraz FIX) z pakietami szybowymi *48 mm, w wymienionych wyżej systemach, wyłączając systemy HST i PSK. W systemie Sereniti Plus okna wykonywane są tylko z listwą przyszybową okragłą.*grubość pakietów nie dotyczy systemów przesuwnych Smoovio i Smart Slide.BEZPIECZEŃSTWORównież od 19.01.2022 r. uruchamiamy promocję na okna w systemie SERENITI PLUS, który w okresie jej trwania będzie dostępny w cenie SERENITI. (Okna R oraz RU).
Plastixal Sereniti Plus S9000 plus RC3
SERENITI PLUS – wysoki standard bezpieczeństwa okien (do klasy RC3 odporności na włamanie)

Kryte zawiasy w drzwiach NEWAY

W ostatnim kwartale 2021 r. obserwowaliśmy duże zainteresowanie opcją krytych zawiasów w aluminiowych drzwiach zewnętrznych  NEWAY Exclusive Doors i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy przedłużyć promocję o kolejny kwartał (do 31.03.2022 r.)W tym okresie opcję krytych zawiasów w wersjach wyposażenia SILVER i GOLD drzwi NEWAY ferujemy bez dopłaty. Czy opcja z ukrytymi zawiasami się opłaca?Oferta jest bardzo atrakcyjna, a standardowa cena, która po końcu promocji znowu do nas powróci, to 2795 zł netto dopłaty w drzwiach rozmiaru XL oraz 2097 zł netto w drzwiach rozmiaru L. Kryte zawiasy są warte swojej ceny, nawet jeśli wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Zatem – jak nie skorzystać z takiej doskonałej okazji?neway promocjaTERMINY i WARUNKI:promocja „Topowe kolory” obowiązuje w okresie od 19/01/2022 r. do 31/03/2022 r.Promocją objęte będą tylko zamówienia złożone i potwierdzone w terminie promocji.Nie przewidujemy możliwości przedłużenia oferty poza wyznaczony termin.Całe zamówienie musi być złożone w jednakowym kolorze oraz jednakowym systemie okiennym (nie uwzględniając okien przesuwnych).Promocja obowiązuje tylko na terenie Polski.
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget