Firma PLASTIXAL przystąpiła do największego klastra budowlanego w Polsce – Polskiego Klastra Budowlanego, certyfikowanego w kategorii Krajowych Klastrów Kluczowych, z ramienia Minister Przedsiębiorczości i Technologii. Jednocześnie jako członek klastra zadeklarowaliśmy współpracę z przedsiębiorcami, uczelniami wyższymi, organizacjami i centrami B+R, a dzięki temu, że Klaster jest członkiem Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców, chcemy mieć realny wpływ na sytuację firm z sektora MŚP, działając w tematycznych zespołach roboczych.

Przynależność do Krajowego Klastra Kluczowego jest również szansą na szybszy rozwój, podejmowanie współpracy branżowej z pozostałymi Klastrowiczami, a co za tym idzie zdobywanie nowych światowych rynków. Uczestnictwo w Klastrze Kluczowym, daje także zwiększoną szansę na pozyskiwanie dofinansowania z Unii Europejskiej, możliwość otrzymywania dodatkowych punktów w konkursach oraz możliwość aplikowania do konkursów unijnych dedykowanych tylko i wyłącznie dla klastrów kluczowych.

W ramach uczestnictwa klastrowego Firma Plastixal uczestniczy w projekcie realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe pn.:PKB_Logo_KKK Logo KKK.jpeg – Kopia (002)
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget