flaga pl flaga en flaga de flaga fr flaga it flaga ru
Plastixal partner główny

Targi Warsaw Home Expo 2019 już za nami!

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w dniach 3-6 października, w podwarszawskim Nadarzynie. Mieliśmy przyjemność gościć swoich sprawdzonych Klientów z różnych stron świata, ale również zupełnie nowych odwiedzających, którzy albo słyszeli o naszej firmie i chcieli nas poznać, albo przyciągnęła ich nasza wizjonerska ekspozycja i pełni optymizmu eksperci, służący poradą. 

Spotkania, które odbyliśmy w ciągu dni targowych na pewno zaowocują obustronnie i cieszymy się, że mogliśmy dzielić się naszą wiedzą i pomagać w rozwiązywaniu problemów związanych z planowaniem inwestycji.

Napawa nas również radością to, że drzwi Plasixal Exclusive IoT 01 wzbudzały bardzo duże zainteresowanie podczas targowej Wystawy Innowacji i mogliśmy zaskakiwać naszych Gości nowoczesną technologią drzwi przyszłości, które mogą otworzyć bez użycia klucza, za pomocą swoich danych biometrycznych, lub sterować nimi swoim smartfonem z dowolnego miejsca na Ziemi.

Nasze nowoczesne drzwi stały się też natchnieniem artystycznym i w wizji malarki przybrały nową formę barwną, tym razem na „płótnie”. Dziękujemy Państwu jeszcze raz za przybycie i serdecznie zapraszamy do kontaktu.


2019-2023 © plastixal.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MasterProject
Stare Bożejewo 44
18-430 Stare Bożejewo
POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU www.plastixal.pl
logo - rzetelna firma logo - polski klaster budowlany logo - krajowy klaster kluczowy logo - dom bezpieczny