Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w dniach 3-6 października, w podwarszawskim Nadarzynie. Mieliśmy przyjemność gościć swoich sprawdzonych Klientów z różnych stron świata, ale również zupełnie nowych odwiedzających, którzy albo słyszeli o naszej firmie i chcieli nas poznać, albo przyciągnęła ich nasza wizjonerska ekspozycja i pełni optymizmu eksperci, służący poradą.

Spotkania, które odbyliśmy w ciągu dni targowych na pewno zaowocują obustronnie i cieszymy się, że mogliśmy dzielić się naszą wiedzą i pomagać w rozwiązywaniu problemów związanych z planowaniem inwestycji.

Napawa nas również radością to, że drzwi Plasixal Exclusive IoT 01 wzbudzały bardzo duże zainteresowanie podczas targowej Wystawy Innowacji i mogliśmy zaskakiwać naszych Gości nowoczesną technologią drzwi przyszłości, które mogą otworzyć bez użycia klucza, za pomocą swoich danych biometrycznych, lub sterować nimi swoim smartfonem z dowolnego miejsca na Ziemi.

Nasze nowoczesne drzwi stały się też natchnieniem artystycznym i w wizji malarki przybrały nową formę barwną, tym razem na „płótnie”. Dziękujemy Państwu jeszcze raz za przybycie i serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo, jeśli jesteś zainteresowany/a poszukiwaniem pracy w Warszawie, zapraszamy do skorzystania z platformy Jooble. Platforma oferuje szeroki wybór ofert pracy w różnych branżach i umożliwia łatwe przeglądanie i aplikowanie na interesujące Cię stanowiska.

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget