Montaż drzwi całoszklanych wewnątrz pomieszczeń to ciekawy pomysł na urozmaicenie aranżacji nowoczesnych wnętrz. Konstrukcje te zyskują na popularności i są chętnie wybierane zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Ze względu na swoje właściwości takie jak transparentność, uniwersalność i neutralny wygląd, szkło jest materiałem, który sprawdzi się niemal wszędzie. Odpowiednio zaaranżowane drzwi mogą być kompletnie niewidoczne lub wręcz przeciwnie, mogą stanowić jedną z głównych ozdób pomieszczenia. W jakich wnętrzach warto zastosować drzwi całoszklane?

Nowoczesne pomieszczenia biurowe

Drzwi całoszklane doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych. Ich stylistyka sprawia, że pasują idealnie do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Można je wykorzystać do tworzenia ścian działowych i tym samym oddzielenia poszczególnych stref w firmie oraz wydzielenia miejsca do pracy i wypoczynku z wyraźnie zaznaczonymi drzwiami. Ze względu na swoją transparentność szkło jest materiałem, który przepuszcza naturalne światło i tym samym nie zaciemnia wnętrza, stwarzając optymalne warunki do pracy w biurze.  Na drzwiach całoszklanych można dodatkowo w łatwy sposób nadrukować nazwę firmy lub jej logo, które będzie skuteczną reklamą danego przedsiębiorstwa.

Budynki mieszkalne

Wykonane ze szkła drzwi świetnie sprawdzą się również w domach jednorodzinnych i innych budynkach mieszkalnych. Jednym z pomieszczeń, do którego będą pasować najlepiej, jest łazienka. Drzwi te mogą pełnić tam funkcję ściany prysznicowej lub wannowej. Polecane są szczególnie do łazienek o niewielkim metrażu, ponieważ potrafią optycznie powiększyć dostępną przestrzeń. Zastosowanie drzwi całoszklanych sprawi, że łazienka będzie wydawać się większa, a przy tym nie straci na swojej funkcjonalności.

Dlaczego warto wybrać drzwi całoszklane?

Montaż drzwi całoszklanych to świetne rozwiązanie pozwalające nadać poszczególnym pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Drzwi tego typu sprawiają, że wnętrza wydają się bardziej przestronne, a przy tym tak samo funkcjonalne. Dodatkową zaletą tych systemów jest atrakcyjny i przyciągający uwagę wygląd.

Drzwi całoszklane z oferty firmy Plastixal znakomicie doświetlają pomieszczenia i podkreślają prostotę nowoczesnych aranżacji. To rozwiązanie polecane zarówno do dużych przestrzeni biurowych, jak i mniejszych pomieszczeń w budynkach mieszkalnych. Duża kompatybilność i szerokie możliwości aranżacyjne sprawiają, że to uniwersalne systemy, które mogą zostać wykorzystane zarówno jako ścianki stałe, jak i rozwierane lub wahadłowe skrzydła drzwiowe.

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget