Okna z ukrytym skrzydłem to specyficzna konstrukcja, w której skrzydła od strony zewnętrznej zabudowy są niewidoczne. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne przede wszystkim ze względów wizualnych. Okno wyróżnia się minimalistyczną formą, gdyż nie ma w nim zbędnych detali. Zapewnia bardzo szerokie możliwości aranżacyjne i doskonale komponuje się z każdym stylem aranżacyjnym zastosowanym w pomieszczeniu. I co ważne, gwarantuje też świetne właściwości techniczne.

Dlaczego warto zdecydować się na okna z ukrytym skrzydłem?

W przypadku tradycyjnych okien wszystkie elementy konstrukcyjne są widoczne, w tym również skrzydło i okucie. Do tej pory było to powszechnie wybierane rozwiązanie. Obecnie jednak firmy specjalizujące się w stolarce aluminiowej, w tym przede wszystkim Plastixal, zapewniają nam inną możliwość, a mianowicie okna z ukrytym skrzydłem. Jest to konstrukcja zalecana przede wszystkim dla budynków z ciekawą elewacją lub minimalistycznym, nowoczesnym designem. Wszystkie elementy okna, które wpływają na estetykę obiektu, są zakryte. Jednocześnie zachowane są wszystkie standardowe funkcje zwykłego okna.

Okna ze skrzydłem ukrytym prezentują się bardzo subtelnie, nowocześnie i lekko. Aluminiowy system zapewnia wysoki poziom izolacyjności termicznej, charakteryzuje się też świetnymi właściwościami akustycznymi. Dzięki temu takie konstrukcje gwarantują użytkownikom ciepło i komfort na co dzień.

Różne warianty okien z ukrytym skrzydłem

W ofercie firmy Plastixal znajdziemy różne warianty okien z ukrytym skrzydłem.

  • ALUPROF – MB-60US. Jest to część systemu aluminiowego okienno-drzwiowego z przegrodą termiczną MB-60. Służy do wykonywania wymagającej izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej. Okna wykonane z elementów tego systemu posiadają niewidoczne skrzydła od strony zewnętrznej zabudowy.
  • ALUPROF – MB-70US. Pod względem estetyki jest rozwiązaniem identycznym z konstrukcją MB-60US. Jego zaletą jest jednak podwyższona izolacyjność termiczna.
  • ALUPROF – MB-86US. Jest to system służący do wykonywania różnych typów okien, drzwi balkonowych, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna oraz wysoka szczelność na wodę i powietrze. Wrażenie smukłej i lekkiej konstrukcji idzie w parze z powiększoną przestrzenią przeszklenia, która zapewnia maksymalny dopływ światła.
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget