Trendy nowoczesnego budownictwa zakładają maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i dostarczanie wnętrzom jak największej ilości naturalnego światła. Producenci systemów okiennych w oferowanych przez siebie wyrobach dążą do maksymalizacji powierzchni przeszkleń. Dzięki temu na rynku można znaleźć coraz więcej nowoczesnych systemów opartych na minimalistycznej formie, niewyposażonych w zbędne detale. Jednym z nich są okna z ukrytym skrzydłem.

Charakterystyka okien z ukrytym skrzydłem

Okna z ukrytym skrzydłem to systemy idealnie wpisujące się w idee nowoczesnego budownictwa wyróżniającego się prostymi bryłami, dużymi przeszkleniami oraz jednolitą powierzchnią elewacji. Charakterystyczną cechą konstrukcji okien z ukrytym skrzydłem jest ich niecodzienny wygląd. Profil skrzydła okiennego ukryty jest za profilem ościeżnicy, dzięki czemu po montażu we wnęce okiennej jest właściwie niewidoczny z zewnątrz, co znacząco przyczynia się do poprawy atrakcyjności całej elewacji. Maksymalnie powiększona powierzchnia przeszklenia sprawia, że okna tego typu prezentują się niezwykle estetycznie. Poszczególne modele okien z ukrytym skrzydłem charakteryzują się wysoką wodoszczelnością oraz bardzo dobrymi właściwościami energooszczędnymi. Stanowią świetną barierę termiczną i akustyczną, co ma bezpośredni wpływ na poprawę komfortu cieplnego użytkowników budynku.

W ofercie firmy Plastixal znaleźć można różne systemy okien z ukrytym skrzydłem, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb inwestorów:

  • ALUPROF MB-60US,
  • ALUPROF MB-70US,
  • ALUPROF MB-86US,
  • DECALU 88 HIDDEN,
  • ALIPLAST IMPERIAL SU.

Komu polecane są okna z ukrytym skrzydłem?

Okna z ukrytym skrzydłem to systemy znakomicie współgrające z budynkami o minimalistycznej formie wznoszonymi zgodnie z zasadami nowoczesnego budownictwa. Polecane są więc zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zarządzającym obiektami użyteczności publicznej. Okna z ukrytym skrzydłem zapewniają efektowny kamuflaż elementom konstrukcyjnym budynku. To systemy prezentujące się niezwykle modnie i stylowo. Ich konstrukcja jest lekka, a jednocześnie odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Malowanie lakierami proszkowymi poszczególnych elementów konstrukcji zwiększa również ich odporność na korozję.

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget