Jesteśmy polskim producentem okien, drzwi i stolarki aluminiowej, który działa od 2006 roku. Nasze produkty są dostępne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Eksportujemy je do kilkunastu krajów UE oraz do USA, Algierii i Norwegii. Jak udało nam się osiągnąć sukces w tak krótkim czasie?

12 lat ciągłego rozwoju

Rynek okien i drzwi PCV jest bardzo wymagający, dlatego Plastixal już od początku swej działalności stawia na innowacyjność. Nieustannie inspirujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami, wdrażamy nowe technologie, szkolimy się w zakresie kompleksowej obsługi klientów i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku. Jesteśmy również otwarci na pomysły naszych pracowników, którzy z zaangażowaniem pracują na sukces naszych produktów.Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego łatwiej było nam tworzyć produktu odpowiadające na potrzeby “zwykłych” ludzi, takich jak my. Wiedzieliśmy, że nie możemy konkurować najniższą ceną z masowymi producentami, dlatego postawiliśmy na jakość. Dzięki temu szybko staliśmy się producentem okien PCV, którego klienci darzą zaufaniem i chętnie polecają swoim znajomym. To właśnie siła rekomendacji naszych klientów w dużej mierze wpłynęła na sukces marki, co utwierdziło nas w przekonaniu, że solidny produkt zawsze zostanie doceniony!

Droga na zachód

Po trzech latach produkcji okien dostarczanych na polski rynek, przyszedł czas na rewolucyjne zmiany. W naszej ofercie pojawiła się stolarka aluminiowa, a my ruszyliśmy na podbój Europy. Zaczęliśmy od eksportu na rynek francuski, co dało nam możliwość rozwoju i stworzenia nowoczesnej fabryki okien i drzwi.Obecnie Plastixal zatrudnia 100 osób, a nasze okna i drzwi na eksport trafiają do kilkunastu krajów z UE, a także do USA, Kanady, Algierii i Norwegii. Oprócz okien PCV nasza oferta obejmuje:
  • rolety antywłamaniowe
  • rolety do okien plastikowych (ALUPLAST)
  • okna i drzwi przeciwpożarowe (ALUPROF)
  • fasady, fasady aluminiowe (BLYWEERT, ALUPROF)
  • ogrody zimowe (BLYWEERT, ALIPLAST)
  • szyby
Nasze produkty wyróżniają się wytrzymałością i trwałością, a jednocześnie eleganckim wyglądem. Doskonale nadają się do zastosowania zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w obiektach biurowych i użytku publicznego.
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget