flaga pl flaga en flaga de flaga fr flaga it flaga ru
Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa. Potencjał ukryty w aluminium

Wymagania klientów nieustannie rosną, dlatego producenci systemów okienno-drzwiowych wciąż muszą poszukiwać takich rozwiązań, które będą satysfakcjonowały współczesnych odbiorców. Obecnie dużym uznaniem cieszą się przede wszystkim przedsiębiorstwa, które zapewniają nowoczesne produkty z aluminium.

Plastixal – producent stolarki aluminiowej

Plastixal zapewnia kompleksowy zakres stolarki aluminiowej: drzwi i okna, fasady, systemy przesuwne, drzwi tarasowe i balkonowe, systemy przeciwpożarowe, ogrody zimowe, świetliki dachowe itd. Wszystkie te konstrukcje są lekkie, a jednocześnie solidne, wytrzymałe i zapewniające wieloletnią trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Plastixal to producent stolarki aluminiowej, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych trendów i standardów architektonicznych. Oferowane konstrukcje z aluminium wyróżniają się różnorodnymi formami i kształtami. Aluminium to doskonały materiał, który jest w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku, a przede wszystkim oczekiwaniom wymagających klientów.

Specyfika profili aluminiowych pozwala na tworzenie eleganckich, smukłych, a jednocześnie wytrzymałych konstrukcji okien i drzwi. Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe wyróżniają się wyjątkową trwałością, lekkością konstrukcji i maksymalną powierzchnią przeszkleń.

Nowoczesne systemy aluminiowe

Nowoczesne systemy aluminiowe występują przede wszystkim w różnego typu obiektach użytku publicznego oraz budynkach komercyjnych. Jedną z ważnych zalet jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Doskonale sprawdzą się w przypadku okien czy drzwi antywłamaniowych. Wiele osób inwestuje też w stolarkę aluminiową ze względów ekologicznych.

Elementy stolarki aluminiowej charakteryzują się również bardzo dobrą izolacją akustyczną i termiczną. Są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, w tym przede wszystkim wilgoć, wiatr czy zmiany temperatur. Nie można też zapominać o tym, że elementy stolarki są bardzo estetyczne i eleganckie. To wszystko sprawia, że inwestorzy coraz częściej decydują się na systemy aluminiowe dostarczane przez firmę Plastixal.


2019-2023 © plastixal.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MasterProject
Stare Bożejewo 44
18-430 Stare Bożejewo
POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU www.plastixal.pl
logo - rzetelna firma logo - polski klaster budowlany logo - krajowy klaster kluczowy logo - dom bezpieczny