flaga pl flaga en flaga de flaga fr flaga it flaga ru
szkło ornamentowe

Szkło ornamentowe jako element aranżacji wnętrz

Czystość, harmonia i przejrzystość to cechy charakterystyczne nowoczesnych wnętrz. Coraz więcej osób, chce stworzyć w swoich domach i mieszkaniach przestrzeń subtelną i minimalistyczną. W tej roli doskonale sprawdzi się szkło, które będzie piękną dekoracją, ale nie zaburzy delikatności i perfekcyjnie uzupełni współczesne aranżacje. Doda jasności i przestrzeni, a także wprowadzi lekkość i niecodzienny design.

Szkło nie tylko w łazience

Bardzo długo szkło było uważane jako materiał konstrukcyjny wykorzystywany jedynie w łazienkach. Jednakże wiele się zmieniło w tej kwestii. Pięknie zdobione i kolorowe szkło ornamentowe, znajduje swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Szkło, mające nietypową fakturę będzie pełniło nie tylko rolę funkcjonalną, ale także dekoracyjną. Zastosowanie szkła sprawdzi się jako oddzielenie różnych stref w domu, a także stworzenie klimatu intymności i tajemniczości. Oświetlając szkło ornamentowe, można zyskać zjawiskową dekorację, a także oryginalny i praktyczny gadżet.

Różnorodność form

Decydując się na wybór szkła ornamentowego, warto zastanowić się nad jego wykorzystaniem. Inny rodzaj sprawdzi się jako dekoracja w sypialni, inny jako osłona prysznicowa, a jeszcze inny jako ścianka w salonie. Dostępne kolory i wzory pozwalają na dopasowanie danego produktu do indywidualnych oczekiwań. Można wybrać bardziej subtelne wzory, ale także sięgnąć po mocne i wyraziste akcenty. Szklane elementy są wytrzymałe i przygotowane do stawianych im zadań.


2019-2023 © plastixal.pl
wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MasterProject
Stare Bożejewo 44
18-430 Stare Bożejewo
POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU www.plastixal.pl
logo - rzetelna firma logo - polski klaster budowlany logo - krajowy klaster kluczowy logo - dom bezpieczny