Czystość, harmonia i przejrzystość to cechy charakterystyczne nowoczesnych wnętrz. Coraz więcej osób, chce stworzyć w swoich domach i mieszkaniach przestrzeń subtelną i minimalistyczną. W tej roli doskonale sprawdzi się szkło, które będzie piękną dekoracją, ale nie zaburzy delikatności i perfekcyjnie uzupełni współczesne aranżacje. Doda jasności i przestrzeni, a także wprowadzi lekkość i niecodzienny design.

Szkło nie tylko w łazience

Bardzo długo szkło było uważane jako materiał konstrukcyjny wykorzystywany jedynie w łazienkach. Jednakże wiele się zmieniło w tej kwestii. Pięknie zdobione i kolorowe szkło ornamentowe, znajduje swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Szkło, mające nietypową fakturę będzie pełniło nie tylko rolę funkcjonalną, ale także dekoracyjną. Zastosowanie szkła sprawdzi się jako oddzielenie różnych stref w domu, a także stworzenie klimatu intymności i tajemniczości. Oświetlając szkło ornamentowe, można zyskać zjawiskową dekorację, a także oryginalny i praktyczny gadżet.

Różnorodność form

Decydując się na wybór szkła ornamentowego, warto zastanowić się nad jego wykorzystaniem. Inny rodzaj sprawdzi się jako dekoracja w sypialni, inny jako osłona prysznicowa, a jeszcze inny jako ścianka w salonie. Dostępne kolory i wzory pozwalają na dopasowanie danego produktu do indywidualnych oczekiwań. Można wybrać bardziej subtelne wzory, ale także sięgnąć po mocne i wyraziste akcenty. Szklane elementy są wytrzymałe i przygotowane do stawianych im zadań.
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget