SYSTEMY PRZESUWNE

Drzwi przesuwne to część naszej oferty, która doskonale odpowiada na potrzeby wnętrz o minimalistycznym charakterze. Ta propozycja sprawdzi się również tam, gdzie występują ograniczenia powierzchniowe. Oferujemy modele będące gwarancją optymalnego wykorzystania dostępnej w mieszkaniu przestrzeni. Nasze systemy do budowy drzwi przesuwnych spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich funkcjonalność, estetyka oraz wygodna eksploatacja czynią z nich optymalny wybór do każdego domu czy mieszkania.

Czym różnią się drzwi przesuwne od modeli tradycyjnych?

W odróżnieniu od tradycyjnych drzwi aluminiowych modele przesuwne mogą być montowane w różnych konfiguracjach. Dzięki temu po otworzeniu nie ingerują ani w przestrzeń wewnętrzną, ani zewnętrzną pomieszczenia, w którym zostały zamontowane. To praktyczne i funkcjonalne konstrukcje o wielu zastosowaniach. Do ich cech charakterystycznych należy również duża solidność, trwałość, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia i zarysowania. Instalacja modeli przesuwnych nie jest skomplikowana,
a eksploatacja nie dostarcza żadnych problemów. Drzwi przesuwne Smart-Slide lub drzwi przesuwne Smoovio to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa użytkowników.

Systemy do drzwi przesuwnych z naszej oferty

Oferowane przez nas systemy do drzwi przesuwnych wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną, są wykonane w nowoczesnym stylu, dzięki czemu oparte na nich konstrukcje zachwycają ponadczasowym wyglądem. Posiadamy systemy do budowy drzwi o każdych gabarytach, zarówno tych wewnątrz budynku, jak i stanowiących wyjście na balkon lub taras. Wysoka funkcjonalność przekładająca się na wygodną eksploatację sprawia, że rozwiązania te znakomicie sprawdzą się w każdym domu czy mieszkaniu.

  • system So Easy Aluminium,
  • system Copal,
  • system Aluprof,
  • system Aliplast.
Systemy przesuwne Plastixal
Systemy przesuwne Plastixal

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Wśród dostępnych systemów do drzwi przesuwnych należy wymienić:

System So Easy Aluminium
So Easy
System
Copal
Copal
System
Aluprof
Aluprof
System
Aliplast
Aliplast
EQUALITI equal+qualiti

EQUALITI

System okien aluminiowych Equaliti to wyważony design, symetryczne kształty, harmonia linii i najwyższa trwałość 

System okien aluminiowych Equaliti powstał jako odpowiedź na poszukiwania najlepszego systemu okien oraz drzwi balkonowych do wymarzonego domu. Pod uwagę wzięte zostały przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo,
  • piękny zrównoważony design
  • najwyższa, bezkompromisowa jakość.

Okna EQUALITI to połączenie wyjątkowo udanego designu z najwyższą jakością wykonania i doskonałymi parametrami technicznymi, w myśl równania:
Equal + Quality = EQUALITI

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget