MB 23

OPCJE ZASTOSOWANIA

MB-23P może być stosowany zarówno w przypadku balkonów istniejących, jak i dobudowywanych. Można go stosować nie tylko w balkonach o prostym kształcie. Dzięki wykorzystaniu profili systemu okienno-drzwiowego MB-45 istnieje możliwość wykonywania pomiędzy poszczególnymi oknami połączeń kątowych, regulowanych w dużym zakresie. Wykonana z niego zabudowa charakteryzuje się bardzo prostą i szybką prefabrykacją dzięki wyeliminowaniu większości pracochłonnych obróbek mechanicznych, co zdecydowanie korzystnie wpływa na cenę finalną wyrobu.

SPECYFIKA KONSTRUKCJI

Głębokość konstrukcyjna kształtowników wynosi: 53mm (ościeżnica) i 23mm (skrzydło). Konstrukcja zbudowana w systemie MB-23P ze względu na zabudowę zewnętrzną posiada efektywny system odprowadzania wody i wentylacji z komory szybowej oraz z komory pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą. Skrzydła okienne mogą być wypełnione szybą pojedynczą o grubości 4–8mm lub szkłem bezpiecznym o grubości 6,4mm. Grubość szyb dobierana jest w zależności od wysokości, na jakiej znajduje się balkon, jego lokalizacji i wymiarów gabarytowych skrzydeł.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 • Głębokość konstrukcyjna kształtowników:
  • dla ościeżnicy – 53mm,
  • dla skrzydła – 23mm.
 • Wypełnienie skrzydeł okiennych:
  • szyba pojedyncza o grubości 4–8mm,
  • szkło bezpieczne o grubości 6,4mm.
MB 23

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

  Social Media Widget