multi sliding 3
multi sliding 1
multi sliding 11

ŚWIATŁO PRZEJŚCIA

Wielotorowy system okien przesuwnych MULTI-SLIDING jest łatwy w montażu. Charakteryzuje się możliwością szklenia pakietami szybowymi do 33mm szerokości. Profile systemu są wyposażone w koekstrudowane uszczelki. System oferuje ponadto aluminiowy próg ze zintegrowanym odwodnieniem.

KOMFORT CIEPŁA

MULTI-SLIDING to „najcieplejszy” z wszystkich trzech systemów okien przesuwnych, w którym maksymalna szerokość pakietu szybowego wynosi 33mm.

SPECYFIKA KONSTRUKCJI

W systemie tym występują dwie ościeżnice o szerokościach zabudowy 80 i 96mm. Do wyboru są dwa rodzaje wózków. Jeden typ o dopuszczalnym ciężarze skrzydła 120kg i drugi do 150kg. 

WIELOTOROWA KONSTRUKCJA

W ramach tego systemu można wykonać schematy otwierania A, C, D i F. Zastosowanie specjalnego profilu ościeżnicy, który pełni funkcję dodatkowego toru jezdnego, umożliwia wykonanie konstrukcji wielotorowej. Dzięki temu można uzyskać efekt podobny do drzwi harmonijkowych, gdzie kilka skrzydeł po otwarciu nasuwa się na jedną ze skrajnych kwater, tworząc jedno, niczym nie przedzielone światło przejścia.

Konfigurator kolorów okien

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora kolorów, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również firm budowlanych można w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sob

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Kolorystyka

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20