Istnieje co najmniej 12 powodów, dla których warto wybrać okna LIFETIME z dożywotnią gwarancją:

#2

Gładkość powierzchni oraz trwałość barwy

Jednym z dwunastu szczególnie ważnych powodów do tego, aby szukając najlepszych okien, wybrać okna LIFETIME marki Plastixal jest gwarantowana przez producenta gładkość powierzchni i trwałość barwy.

Acrylcolor w oknach marki Plastixal – kolorowe okna na całe życie 

Powszechnie wiadomo, że odbarwiająca się i niszczejąca powierzchnia okna to niemały problem i powód do frustracji, a często do wymiany okien, remontu i wszystkich niechcianych niedogodności towarzyszących remontom. Na przekór znanemu powiedzeniu, w którym „Polak jest mądry po szkodzie” można z zawczasu uniknąć kłopotu i wybrać okna wyprodukowane w technologii acrylcolor, powlekane barwnym szkłem akrylowym, które będzie gwarantem trwałości koloru oraz gładkości powierzchni. Szkło akrylowe nanoszone jest w procesie koekstruzji grubą warstwą na biały rdzeń profili okiennych, dzięki czemu zyskuje nieporównywalnie wyższą trwałość niż powłoka okna lakierowanego, czy okleinowanego, które ulegają procesowi blaknięcia. #22

35 lat doświadczeń z acrylcolorem

Dostawca profili do okien marki Plastixal, Gealan, może się poszczycić ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji w niezawodnej technologii acrylcolor. Skuteczności tej technologii dowodzi przede wszystkim bardzo długi okres jej stosowania w produkcji stolarki otworowej, ale również wykorzystanie szkła akrylowego w innych ważnych gałęziach przemysłu, w których niezawodność odgrywa niezwykle istotną rolę. 

Acrylcolor odporny na słońce i grad

Kolorowa powłoka ze szkła akrylowego jest dwa razy twardsza niż PVC, z którego wykonane są zwykłe białe okna, a ponadto wykazuje doskonałe właściwości użytkowe. Idealnie gładka, satynowa powierzchnia okien acrylcolor stanowi z jednej strony skuteczną barierę dla czynników zewnętrznych takich jak słońce czy grad, z drugiej strony nadaje oknom elegancki wygląd i gwarantuje trwałość koloru przez lata. Zazwyczaj długotrwałe, wysokie temperatury wypływają niekorzystanie na materiały budowlane powodując przebarwienia i blaknięcie kolorów, ale okna wykonane w technologii acrylcolor są wyjątkowe pod tym względem. Dzięki zewnętrznej powłoce ze szkła akrylowego są odporne na niekorzystne działanie promieni słonecznych i cieszą swoich użytkowników doskonałym wyglądem przez wiele, wiele lat. Biała warstwa podkładu pod powłoką szkła akrylowego, przepuszczającego podczerwień, odbija zdecydowaną większość promieni słonecznych. Dzięki temu wyraźnie minimalizuje się stopień nagrzania profili, co korzystnie wpływa na dłuższą żywotność okien.
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget