1. Home
  2. /
  3. STOLARKA PCV
  4. /
  5. Wyposażenie dodatkowe

Nasza oferta to nie tylko wysokiej jakości systemy okienne i drzwiowe. Zajmujemy się również sprzedażą wyposażenia dodatkowego, w tym nawiewników, rolet zewnętrznych klasycznych i antywłamaniowych oraz okuć do okien i drzwi. Oferujemy kompleksowe rozwiązania mające na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa oraz zapewnienie należytej ochrony użytkownikom nieruchomości.

Nawiewniki okienne

Dostępne w naszej ofercie nawiewniki okienne to innowacyjne rozwiązania przystosowane do montażu w oknie lub ścianie. Ich podstawową funkcją jest doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz do wewnątrz budynku. Te proste w instalacji oraz utrzymaniu czystości urządzenia są odpowiedzialne za poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu.

W zależności od wyboru klienta, sterowanie nawiewników odbywa się ręcznie lub automatycznie. Co bardzo ważne, oferowane przez nas modele można bez problemów dopasować zarówno do okien plastikowych,
jak i drewnianych oraz aluminiowych.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Rolety zewnętrzne

Nasza oferta wyposażenia dodatkowego to także zewnętrzne rolety do okien plastikowych i aluminiowych. Posiadamy dwa systemy rolet – Aluplast oraz Renson. Dostępne dla klientów rolety zewnętrzne zapewniają skuteczną ochronę nie tylko przed słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi, ale również przed intruzami oraz włamywaczami. Duży wybór, jeśli chodzi o dostępne modele, sprawia, że każdy z klientów znajdzie u nas rolety dopasowane do swoich potrzeb.

Okucia okienne i drzwiowe

Oferowane przez nas produkty to również okucia okienne oraz do drzwi klasycznych i przesuwnych. Zamki, zawiasy i klamki to rodzaje wyposażenia dodatkowego, które odpowiadają za funkcjonalność oraz płynną pracę systemów okiennych i drzwiowych. Ich podstawowym zadaniem jest dbanie
o harmonijne i niczym niezakłócone zamykanie, otwieranie oraz uchylanie skrzydeł okien i drzwi. Okucia wykorzystywane są także jako dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.

Nawiewniki

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget