1. Home
  2. /
  3. SYSTEMY OKIENNO-DRZWIOWE

DRZWI ALUMINIOWE I OKNA Z ALUMINIUM

Produkujemy wysokiej jakości okna i drzwi aluminiowe do domu. Nasza oferta obejmuje również konstrukcje na specjalne zamówienie klientów. Wszystkie wykonywane przez nas systemy charakteryzują się wysoką trwałością oraz dużą wytrzymałością. Są to niemal niezniszczalne produkty, które zachwycają nowoczesnym wyglądem i eleganckim wykończeniem. Decydując się na oferowane przez nas drzwi i okna z aluminium, zyskujesz pewność solidnej konstrukcji, która przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania.

Okna z aluminium – poznaj ich zalety

Okna z aluminium jeszcze do niedawna nie były bardzo popularne, jednak obecnie są coraz chętniej wybierane zarówno przez właścicieli domów prywatnych, jak i inwestorów budujących obiekty użyteczności publicznej. Wynika to przede wszystkim z licznych zalet aluminium. Jest to materiał niezwykle trwały, ponadprzeciętnie wytrzymały oraz odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć i nadmierne promieniowanie UV. Mimo że jest bardzo lekki, to nie traci przy tym stabilności i sztywności. Produkowane z niego systemy okienne wykazują dobre właściwości termoizolacyjne. Są również doskonałym izolatorem akustycznym. Okna z aluminium zachwycają eleganckim wyglądem. Wyśmienicie prezentują się szczególnie w nowoczesnych budynkach o prostej architekturze. Do zalet systemów okiennych z aluminium trzeba zaliczyć też możliwość tworzenia wielkoformatowych konstrukcji o dużych przeszkleniach.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Drzwi aluminiowe do domu

Produkowane z aluminium systemy drzwiowe to znakomita alternatywa dla drzwi do domu wykonanych z innych materiałów. Wysoka jakość użytych do produkcji tworzyw, ciekawy wygląd oraz nowoczesne wzornictwo to cechy charakterystyczne produktów z naszej oferty. Drzwi aluminiowe do domu chętnie wykorzystywane są nie tylko jako systemy wejściowe, ale także wewnętrzne lub tarasowe. Drzwi te doskonale sprawdzają się również jako estetyczne dopełnienie elewacji opartej na fasadach aluminiowych w nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej. To solidne, trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych systemy drzwiowe, które zapewnią Twojemu obiektowi spokój i bezpieczeństwo przez wiele następnych lat.

Drzwi NEWAY Exclusive Doors – nowoczesne drzwi do domu

Na szczególną uwagę naszych klientów zasługują drzwi aluminiowe NEWAY, które produkujemy pod wydzieloną marką. Kilkadziesiąt projektów tych drzwi powstało w wyniku wieloletnich doświadczeń, a następnie prac projektowych, skoncentrowanych na uzyskaniu atrakcyjnego i oryginalnego designu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej statyki, termiki i bezpieczeństwa. Drzwi NEWAY są bogate w nowoczesne rozwiązania technologiczne, systemy sterowania i zamykania. To oferta dla wymagających klientów

Nasza oferta systemów okienno-drzwiowych z aluminium

Wśród dostępnych w naszej ofercie systemów okienno-drzwiowych z aluminium należy wymienić:

  • system So Easy Aluminium,
  • system Aluprof,
  • system Aliplast Aluminium,
  • drzwi panelowe i wypełnienia,
  • akcesoria drzwiowe Wala.

Zachęcamy do zapoznania się z ogółem produktów dostępnych w naszej ofercie. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań na temat oferowanych przez nas systemów okiennych i drzwiowych zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget