1. Home
  2. /
  3. Systemy fasadowe
Systemy fasadowe MB-SG50
Systemy fasadowe MB-SR50

SYSTEMY FASADOWE

Fasady aluminiowe to innowacyjne systemy wykorzystywane podczas tworzenia nowoczesnych przeszklonych elewacji w budynkach użyteczności publicznej, budynkach biurowych, a także handlowych oraz usługowych. Jest to jedno z najchętniej wybieranych przez inwestorów rozwiązań podczas wykańczania elewacji. Właściwości materiału, jakim jest aluminium, umożliwiają wykonanie przestrzennych konstrukcji w rozmaitych kształtach i rozmiarach, które uzależnione są wyłącznie od wizji i oczekiwań inwestorów oraz architektów.

Fasady aluminiowe – bezpieczeństwo i energooszczędność

Systemy oparte na fasadach aluminiowych stosowane są w nowopowstałych budynkach, a zamiar ich montażu musi być uwzględniony już na etapie przygotowywania projektu elewacji. Konstrukcja z wykorzystaniem fasad wykonanych z aluminium to gwarancja bezpieczeństwa oraz energooszczędności dla budynków. Fasady aluminiowe to także nowoczesne narzędzie do kształtowania innowacyjnych pomysłów i wizji architektonicznych. Duża dowolność, jeśli chodzi o dobór kształtów i rozmiarów fasady, pozwala na budowę elewacji będącej odpowiedzią na indywidualne potrzeby inwestora.

Fasady aluminiowe z naszej oferty

Oferowane przez nas fasady aluminiowe to systemy Aluprof i Aliplast używane do wykonywania konstrukcji przeszklonych elewacji budynków, których głównym zadaniem jest odpowiednie nasłonecznienie wnętrz, a przez to stworzenie w nich komfortowego oraz bezpiecznego miejsca pracy. Nieograniczone możliwości aranżacyjne, znakomity komfort świetlny, bardzo dobra izolacja akustyczna oraz gwarancja bezpieczeństwa pożarowego to największe zalety oferowanych przez nas konstrukcji aluminiowych.

Jeśli nie chcesz, aby Twoja wizja architektoniczna ucierpiała wskutek ograniczeń narzucanych przez gotowe systemy, skorzystaj z naszej oferty fasad aluminiowych oraz drzwi przesuwnych, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget