1. Home
  2. /
  3. SYSTEMY OKIENNO-DRZWIOWE
  4. /
  5. Drzwi w obiektach
Drzwi zewnętrzne Plastixal - Innowacyjny design i trwałość

Drzwi PCV stanowią obecnie jeden z najpopularniejszych elementów stolarki otworowej. Ze względu na ciekawy design, atrakcyjną cenę oraz uniwersalność zastosowania wybierane są zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Decydując się na drzwi wykonane z plastiku, możesz liczyć na solidność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. To produkty odznaczające się doskonałą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i codzienną eksploatację. Drzwi zewnętrzne do domu wykonane w stylu pasującym do ogrodzenia czy elewacji dopełnią każdy projekt architektoniczny. Drzwi z tworzyw sztucznych wyglądają elegancko także z perspektywy pomieszczenia.

Drzwi w obiektach Aluplast
Drzwi zewnętrzne

Nowoczesne drzwi zewnętrzne zapewniające bezpieczeństwo, nadające urok i pozytywny klimat, będące gwarantem stabilności i szczelności.

Logo Aluplast
Drzwi w obiektach - Gealan
Drzwi zewnętrzne

Bogata kolorystyka profili, nieograniczone możliwości konstrukcyjne i różnorodne wypełnienia, pozwalają kształtować fasadę na miarę indywidualnych potrzeb.

Logo Gealan

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget