ROLETY DO OKIEN PLASTIKOWYCH

Przedstawiamy bogatą ofertę zewnętrznych rolet do okien plastikowych. Dostępne systemy z pewnością trafią w gust nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze rolety skutecznie chronią wnętrza przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz oraz nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Zapewniają również ochronę przed wiatrem, deszczem oraz pozostałymi negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Przyczyniają się też do oszczędności energii, zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń zarówno w czasie letnich upałów, jak i zimowych mrozów. Montaż rolet zewnętrznych jest więc opłacalną inwestycją, której skutkiem są niższe rachunki za energię cieplną i elektryczną.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Jakie rolety mamy w ofercie?

Nasza oferta rolet do okien plastikowych obejmuje systemy adaptacyjne oraz nakładane. Główną różnicą pomiędzy nimi jest sposób montażu. Pierwsze z nich mocuje się do muru lub ramy okiennej w budynkach już istniejących, natomiast drugie stanowią integralną część obiektu, dlatego muszą być zamontowane w momencie jego budowy lub kompleksowego remontu.

Poza standardowymi modelami posiadamy również rolety Aluplast w wariancie antywłamaniowym, które gwarantują doskonałe zabezpieczenie domu lub mieszkania przed intruzami. Wzmocniona konstrukcja rolet zapewnia optymalną ochronę przed działaniami podejmowanymi przez włamywaczy. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwo swoim i bliskim, to rolety antywłamaniowe są stworzone dla Ciebie. Nasze systemy są łatwe w montażu i późniejszej eksploatacji. Ich dodatkową zaletą jest też niekwestionowana estetyka.

Rolety nadstawne

Rolety bazujące na skrzyni roletowej przeznaczone dla budynków nowych oraz remontowanych, w których planowana jest wymiana okien.

Rolety adaptacyjne

Rolety przeznaczone do budynków, w których okna zostały już zamontowane lub gdzie zastosowanie innych systemów roletowych jest niepożądane.

Systemy sterowania

Dla komfortu użytkowania oraz bezproblemowej obsługi, w roletach zewnętrznych stosuje się różnego rodzaju napędy manualne i elektryczne.

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget