1. Home
  2. /
  3. Drzwi

DRZWI PCV – nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu

Drzwi PCV stanowią obecnie jeden z najpopularniejszych elementów stolarki otworowej. Ze względu na ciekawy design, atrakcyjną cenę oraz uniwersalność zastosowania wybierane są zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Decydując się na drzwi wykonane z plastiku, możesz liczyć na solidność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. To produkty odznaczające się doskonałą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i codzienną eksploatację. Drzwi zewnętrzne do domu wykonane w stylu pasującym do ogrodzenia czy elewacji dopełnią każdy projekt architektoniczny. Drzwi z tworzyw sztucznych wyglądają elegancko także z perspektywy pomieszczenia.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Drzwi wejściowe do domu –
czy PCV to dobry materiał?

Na rynku dostępne są różne modele drzwi wejściowych do domu. Poza systemami z drewna, aluminium czy stali dużą popularnością cieszą się również drzwi PCV. Wynika to z ich licznych zalet. To wytrzymałe konstrukcje, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, w tym wiatr, deszcz i śnieg. Wykonane z tworzyw sztucznych systemy drzwiowe zapewniają znakomite właściwości izolacyjności termicznej i akustycznej. Pod tym względem górują nad systemami ze stali i aluminium. Ich niewątpliwym atutem jest także atrakcyjna stylistyka. Drzwi PCV doskonale prezentują się pod względem wizualnym, nie ustępując niczym tym z drewna. Bogaty wybór dostępnych wzorów i kolorów przekona nawet najbardziej wymagających klientów.

Czy systemy drzwiowe z tworzyw sztucznych sprawdzają się tylko jako drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne PCV to popularny wybór wśród inwestorów prywatnych i publicznych. Nie mniej jednak materiał ten wykorzystywany jest również do produkcji innych systemów drzwiowych. Doskonałym przykładem są tu drzwi tarasowe i balkonowe, stanowiące idealne dopełnienie współczesnych aranżacji opartych na nowoczesnych projektach architektonicznych. Systemy z tworzyw sztucznych montowane są także wewnątrz obiektów mieszkalnych czy użyteczności publicznej. Wysoki współczynnik izolacyjności akustycznej gwarantuje doskonałe wytłumianie dźwięków, dzięki czemu drzwi PCV z powodzeniem mogą być montowane pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami w domach i mieszkaniach.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget