Istnieje co najmniej 12 powodów, dla których warto wybrać okna LIFETIME z dożywotnią gwarancją:

Lifetime Okna z dożywotnią gwarancją Plastixal

Szczelność uszczelek

Jednym z dwunastu szczególnie ważnych powodów do tego, aby szukając najlepszych okien, wybrać okna LIFETIME marki Plastixal jest gwarantowana przez producenta szczelność uszczelek. Według ekspertów straty ciepła wynikające z nieszczelności okien mogą wynieść nawet 30 procent. Szczelność uszczelek wpływa bezpośrednio na wodoszczelność okna i jego energooszczędność, które odgrywają istotną rolę, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych, czyli jesienią, zimą i wczesną wiosną.

Wysoka klasa wodoszczelności okien LIFETIME

Okna Lifetime posiadają bardzo wysoką klasę wodoszczelności 9A, a dożywotnia gwarancja obejmuje zachowanie szczelności uszczelek przez cały okres użytkowania.

STV – szklenie statyczne na sucho

Technologia szklenia statycznego, oprócz szczelności podnosi właściwości użytkowe okna, komfort jego użytkowania, parametry wytrzymałości, statyki i zwiększa bezpieczeństwo antywłamaniowe.

Dokładny montaż okien

montaż (fot.  In-tech Łukasz Zalisz)Nieszczelność okien często jest wynikiem błędów w ich montażu. Z tego powodu okna Lifetime sprzedawane są tylko w autoryzowanych salonach i montowane przez certyfikowane ekipy montażowe. Dla inwestora ten proces jest łatwy i przyjemny, ale zachowanie najwyższych standardów obsługi z naszej strony pozwala na zapewnienie doskonałej jakości.

Systemy z uszczelnieniem środkowym wyróżniają się znakomitymi parametrami izolacyjności

Szczelne okna zapewniają ochronę przed silnym wiatrem, niskimi temperaturami czy zacinającym deszczem. Pomijając to, że stolarka montowana na taśmy uszczelniające rozwiązuje problem newralgicznych punktów nieszczelności poza ramą okienną, to okna Lifetime konstrukcyjnie wyposażone są w trzy poziomy uszczelnienia. Przez lata okna PVC standardowo posiadały dwie uszczelki. Dodanie trzeciej pozwoliło na podniesienie parametrów szczelności oraz izolacyjności termicznej. Z kolei okna LIFETIME zamiast trzeciej uszczelki posiadają uszczelnienie środkowe w postaci sztywnej płetwy, która spełnia wiele funkcji ochronnych – w tym uszczelniającą.

Ciągłość uszczelki po całym obwodzie okna – dzięki ukrytym zawiasom Titan axxent 24+

Plastixal Lifetime okno z dożywotnią  gwarancją ukryte zawiasy Titan axxent 24+Przez okna z ukrytymi zawiasami Titan axxent 24+ ucieka nawet 10% mniej ciepła niż przez okna z widocznymi zawisami. Dzieje się tak, ponieważ uszczelka nie jest przerwana w żadnym punkcie na całym obwodzie okna.

Przeglądy gwarantują dożywotnią niezawodność

przeglądy i konserwacja okien, okuć  i uszczelek w oknachWyjątkowość okien LIFETIME polega m.in. na tym, że okna są poddawane okresowym przeglądom i dzięki temu udaje się wyeliminować ewentualne problemy powstające w czasie użytkowania. Mimo, że uszczelki stosowane w oknach LIFETIME są najwyższej jakości i wytrzymałości, to w skrajnym przypadku, kiedy uległyby deformacji lub zniszczeniu z powodu działania nieprzewidzianych czynników, w czasie przeglądu zostaną naprawione lub wymienione, a ewentualna nieszczelność zlikwidowana.Jest to zwyczaj wyjątkowo rzadko spotykany na rynku, ponieważ ogromna większość inwestorów kupujących okna nigdy nie konserwuje okien, czy nawet uszczelek, a już na pewno ich nie naprawia i nie wymienia. Efektem tego są pogłębiające się problemy nieszczelności okien, przedmuchy i duży dyskomfort w ich użytkowaniu. Okna LIFETIME pozwalają pozbyć się tego problemu. 
Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget