1. Home
  2. /
  3. Okna
  4. /
  5. Okna PCV
  6. /
  7. Infiniti
Infiniti
Infiniti Nakładka alu

CIEPŁO, CISZA, PIĘKNO

INFINITI to system łączący najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę
 i wyjątkową estetykę okna. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie, a także długiej żywotności i bezawaryjnego użytkowania.

SYSTEM BEZ KOMPROMISÓW

INFINITI to produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania profili
 i zastosowane materiały nie są przedmiotem kompromisów. System INFINITI to klasyczna konstrukcja z uszczelnieniem środkowym, co gwarantuje ponadprzeciętne właściwości w zakresie szczelności konstrukcji, izolacji termicznej i akustycznej. Zastosowany system trzech uszczelek to nie tylko większa szczelność całej konstrukcji, ale też zdecydowanie dłuższa żywotność mechanizmów okuciowych, które w tzw. suchej komorze są odizolowane od warunków zewnętrznych. Zapewnia to lepszą pracę elementów okucia i bezawaryjne użytkowanie okien.

ORYGINALNY DESING

Wyrazisty i doskonały w formie design oraz kilka linii stylizacji profili pozwalają osiągnąć oryginalne rozwiązania architektoniczne. Szeroka gama folii dekoracyjnych oraz system nakładek aluminiowych umożliwiają uzyskanie dowolnej kolorystyki okien. Wszystko po to, aby idealnie dopasować wygląd okna wizji wnętrza stworzonej przez klienta.

INFINITI broszura informacyjna PLASTIXAL
INFINITI broszura informacyjna PLASTIXAL

NAWET O 45% CIEPLEJSZE OKNA

Przy projektowaniu systemu nacisk położono przede wszystkim na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf =1,0 W/m2K, jak również możliwość stosowania energooszczędnych szerokich pakietów szybowych, pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną.

Na przykład, okno referencyjne o wymiarach 1230 x 1480mm, przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,5 W/m2K, osiąga współczynnik izolacji termicznej wynoszący Uw=0,76 W/m2K. Oznacza to nawet o 45% lepsze właściwości niż w przypadku najczęściej kupowanych okien na bazie profili pięciokomorowych z szybą o współczynniku Ug=1,1 W/m2K.

ideal 8000 2

Konfigurator kolorów okien

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora kolorów, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy.
Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również firm budowlanych można w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.