Lumaxx

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

duże przeszklenia,
wąskie ramy okienne,
wnętrza pełne światła,
prosta forma,
funkcjonalność.

DANE TECHNICZNE

SystemGEALAN 7000GEALAN 8000LUMAXXKUBUS
24444
39A8A8A9A
4C5/B5C5/B5C3/B4C5/B5
534-47dB34-46db34-46dB34-42dB
6350N350N350N350N
774mm74mm82,5mm82,5mm

Uwaga: Wartości przykładowe podane dla okna jednoskrzydłowego RU z naświetlem oraz dla okna jednoskrzydłowego w systemie Lumaxx.
W przypadku zmiany wymiarów lub konstrukcji parametry mogą ulec zmianie.

DO 25% ZWIĘKSZONY UDZIAŁ SZYB

Kluczowym aspektem nowoczesnej architektury są wielkopowierzchniowe elementy okienne, których zadaniem jest doświetlanie pomieszczeń i stworzenie wrażenia przestrzeni. Dzięki systemowi LUMAXX
w zamontowanych oknach można uzyskać efekt niezwykle wąskich ram okiennych, a w konsekwencji mieć nawet do 25% większą powierzchnię przeszklenia i lepszy dostęp światła.

WIDOCZNIE WĘŻSZE RAMY OKIENNE

Oto wyniki bezpośredniego porównania: Nowy system LUMAXX ma wyraźnie węższe wymiary niż dotychczasowe kombinacje profili. Dotychczasowe konstrukcje ze słupkami ruchomymi zabierały często nawet 170mm szerokości okna lub więcej. Te masywne złożenia z szerokim słupkiem zakłócały sylwetkę okna i znacznie ograniczały dopływ światła do pomieszczenia. Dzięki nowemu systemowi okiennemu LUMAXX zastosowanie obniżonych profili i uzyskanie efektu delikatnego, smukłego okna nareszcie stało się możliwe bez konieczności rezygnacji z komfortowej obsługi i bezpieczeństwa.

OPTYMALNA GEOMETRIA

W wyniku prac nad systemem LUMAXX wszystkie geometrie profili okiennych zostały zoptymalizowane, co pozwoliło na zredukowanie do minimum ich wysokości. Projektanci zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi 
i statyką okna, jak również o idealne dopasowanie elementów okuć.
Ponadto, symetryczna konstrukcja słupka okiennego pozwala na jego elastyczne zastosowanie w różnych rodzajach okien.

ŻADNYCH KOMPROMISÓW

Pomimo że „wąskie lico“ było absolutnym priorytetem podczas projektowania tego systemu, nie zdecydowano się na żadne kompromisy w kwestii statyki nowego profilu skrzydła czy słupka. W obu tych elementach zastosowano jednolitą stal, która dzięki swoim właściwościom statycznym pozwala na konstruowanie białych okien o wysokości nawet 2,30m i okien kolorowych o wysokości do 2,20m. W połączeniu z technologią klejenia STV® możliwe jest uzyskanie elementów o wysokości nawet do 2,50m w przypadku białych profili lub 2,40m w przypadku profili kolorowych.

Kolorystyka

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget