STANDARD BEZPIECZEŃSTWA

Rolety nakładane przeznaczone są dla nowopowstających oraz remontowanych budynków, w których planowana jest wymiana okien.
Ich budowa opiera się na skrzyni roletowej wykonanej z PVC, która  nakładana jest na ramę okna, a następnie montowana we wnęce okiennej. 

SPECYFIKA KONSTRUKCYJNA

Rolety nakładane tworzy skrzynia roletowa wykonana z PVC, nakładana na ramę okna i jako zestaw, montowana we wnęce okiennej. Dostęp serwisowy do wnętrza skrzynki zapewnia ruchoma klapa rewizyjna, usytuowana zawsze od wewnątrz pomieszczenia.

ROZWIĄZANIA TERMOIZOLACYJNE

Po zamontowaniu we wnęce okiennej przednia (zewnętrzna) ściana skrzynki rolety zostaje zwykle ocieplona warstwą izolacyjną oraz otynkowana zgodnie ze standardem wykończenia elewacji. Ścianka skrzynki widoczna od wewnątrz pomieszczenia jest izolowana wkładem termicznym znajdującym się w jej środku na całej szerokości skrzynki. Pancerz rolety jest widoczny od zewnątrz zawsze częścią wypukłą, z charakterystycznymi rowkami biegnącymi na całej szerokości.

KOLORYSTYKA

DOKUMENTACJA

Aluplast ROLETY - folder zbiorczy_PL

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

RODZAJE ROLET NAKŁADANYCH

  • Rolety nakładane RNK/E
  • Rolety nakładane RNK/XT
  • Rolety nakładane RNK/B
  • Rolety nakładane RNS
  • Rolety nakładane RNK/F

Wszystkie odmiany rolet nakładanych pozostających w ofercie posiadają standardowy profil montażowy wykonany z PVC oraz, w przypadku rolet szerokich, profil stalowy zapewniający solidne połączenie rolety z każdą ramą systemów okiennych Aluplast, jak również innych producentów systemów okiennych.

RNK/E

Rolety z elastycznym rozwiązaniem klapy rewizyjnej otwieranej od czoła, spodu lub zewnątrz skrzynki, przeznaczone pod zabudowę.

RNK/XT

Uniwersalne rolety do zintegrowania z oknem z opcją pokrywy rewizyjnej otwieranej od czoła lub od spodu z prostym montażem i stabilną konstrukcją.

System z wariantem zabudowy całkowitej, który czyni roletę niewidoczną oraz wariantem częściowej zabudowy z indywidualnym wykończeniem.

RNS

Rolety nakładane z klapą rewizyjną otwieraną od czoła skrzynki bez możliwości zatynkowania tylnej ścianki z wersją o zwiększonym wkładzie termicznym.

RNK/F

Innowacyjne, hybrydowe rozwiązanie żaluzji fasadowej na bazie skrzynki rolety nakładanej RNK/E z powiększonym
otworem rewizyjnym.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget