1. Home
  2. /
  3. Systemy harmonijkowe

SYSTEMY
HARMONIJKOWE

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą aluminiowych systemów harmonijkowych o szerokich możliwościach aranżacyjnych. Dostępne w ofercie firmy Plastixal systemy umożliwiają bezpieczne otwarcie dużych przestrzeni i oddzielenie pomieszczeń bez konieczności wprowadzania dodatkowych elementów konstrukcyjnych. Oferowane przez nas produkty są proste w obsłudze, a także zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

ZALETY SYSTEMÓW HARMONIJKOWYCH

Montaż systemów harmonijkowych to niebanalny sposób na połączenie różnego rodzaju pomieszczeń wewnątrz budynku, a także stworzenie oryginalnego wyjścia na taras, balkon lub do ogrodu. Do zalet systemów harmonijkowych z aluminium należy zaliczyć również wysoką odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, możliwość wykonania konstrukcji o dużych gabarytach oraz dowolność w konfiguracji układu skrzydeł drzwi harmonijkowych.

Systemy harmonijkowe - Decalu 88

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Nasza oferta systemów harmonijkowych

Wśród dostępnych w naszej ofercie systemów harmonijkowych wykonanych z aluminium należy wymienić:

  • system So Easy Aluminium,
  • system Aluprof,
  • system Aliplast Aluminium.

Systemy harmonijkowe oferowane przez naszą firmę stanowią ciekawą dekorację każdego wnętrza. Charakteryzują się nieskomplikowaną obsługą oraz dużymi możliwościami, jeśli chodzi o zastosowania. Znakomicie sprawdzą się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Wszystkim klientom zainteresowanym systemami do drzwi harmonijkowych przypominamy, że nasza firma zajmuje się produkcją również innych okien i drzwi aluminiowych. Posiadamy m.in. drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz tarasowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

DECALU 88 folding doors

Spośród zalet systemu Decalu 88 folding doors do najistotniejszych należą bardzo dobre parametry cieplne i jego szerokie możliwości konstrukcyjne.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget