Drzwi zewnętrzne Aluplast

PODKREŚLENIE CHARAKTERU DOMU 

Bogata kolorystyka profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne i możliwość doboru różnorodnych wypełnień, od klasycznych aż po ultranowoczesne. Ponadto od drzwi oczekuje się zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz ochrony przed hałasem i warunkami pogodowymi.

 

SPECYFIKA KONSTRUKCJI

Charakterystycznymi cechami drzwi w systemach Aluplast jest ich solidność i elegancja. Bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej zapewniają:

  • wielokomorowa zabudowa,
  • głębokość zabudowy od 70 do 85mm,
  • zastosowanie progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną.

Odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe uzyskano za sprawą:

  • wysokiej stabilności skrzydeł, dzięki użyciu zbrojeń o dużych przekrojach poprzecznych,
  • zgrzewalnych łączników narożnych.
Drzwi zewnętrzne Aluplast

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Drzwi zewnętrzne Aluplast

OPCJA NISKIEGO PROGU

Niski próg drzwiowy o wysokości 20mm odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Specjalnie ukształtowane stopy progu umożliwiają łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak np. poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy odprowadza spływ wody na zewnątrz.

IDEAL 4000 

Seria IDEAL 4000 to podstawowa propozycja w zakresie rozwiązań drzwi zewnętrznych Aluplast. Dzięki wielokomorowej zabudowie o głębokości 70mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną, posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

IDEAL 7000

Seria IDEAL 7000 otwiera nowe możliwości w produkcji drzwi zewnętrznych. Dzięki wielokomorowej budowie, głębokości zabudowy 85mm oraz możliwości stosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 50mm, udało się znacząco poprawić parametry izolacyjności termicznej konstrukcji, osiągając wartość Uf do 1,2 W/m2K. Drzwi zewnętrzne Aluplast Ideal 7000 z wypełnieniem nakładkowym zakrywającym profil skrzydła. W ramach serii Ideal 7000 dostępne jest nowe systemowe rozwiązanie dla ekskluzywnych drzwi wejściowych z eleganckim i prostym design’em.

IDEAL 7000 Z PANELEM NAKŁADKOWYM DWUSTRONNYM

Dzięki nowemu profilowi drzwiowemu, dedykowanemu dla drzwi zewnętrznych z wypełnieniami nakładkowymi zakrywającymi płaszczyznę skrzydła, drzwi wejściowe Aluplast spełniają wysokie wymagania estetyczne stawiane przez architektów. Nowe rozwiązanie dla drzwi zewnętrznych zostało opracowane w porozumieniu ze wszystkimi wiodącymi producentami wypełnień.

Rezultat: dzięki zredukowanej o 4mm do 81mm głębokości zabudowy nowego wariantu skrzydła, wszystkie popularne wypełnienia mogą być bez wymiany uszczelek stosowane przy systemowej głębokości zabudowy profili wynoszącej 85mm.

Drzwi zewnętrzne Aluplast
Drzwi zewnętrzne Aluplast

DOKUMENTACJA

ALUPLAST
IDEAL 4000

ALUPLAST
IDEAL 7000

IDEAL drzwi zewnętrzne 2013 PL

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

KOLORYSTYKA

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget