Sereniti S9000 NL do drzwi na zewnątrz z przylgą
Sereniti S9000 NL do drzwi na zewnątrz

ELEGANCKIE
POWITANIE

Nowoczesne drzwi zewnętrzne w systemach Sereniti (s9000) i GPX 74 (S8000) zapewniają nie tylko bezpieczeństwo domowników, ale także nadają urok i przyjemny klimat od samego progu domu. Dzięki rozwiązaniom technicznym są gwarantem stabilności i szczelności przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych wymagań każdego klienta. 

DRZWI ZEWNĘTRZNE
W SYSTEMIE S9000

Dzięki głębokości równej 82,5mm i nowoczesnej 5-cio komorowej budowie, drzwi zewnętrzne w systemie S9000 zapewniają rewelacyjną izolację cieplną. Ponadto przekonują wyjątkową stabilnością, która jest efektem starannego zaprojektowania detali takich jak:

  • obszerna komora główna,
  • idealnie dopasowane wzmocnienia stalowe,
  • efektywne wzmocnienie naroży.

Bardzo mocne jest także trwałe połączenie elementów z PVC i aluminium w dwóch płaszczyznach w obszarze progowym.

Atutem nowych drzwi zewnętrznych jest również systemowo zaprojektowany okapnik, który oprócz walorów wizualnych, zapewnia najwyższą ochronę przed deszczem i gwarantuje wyjątkową szczelność w obszarze progowym dzięki ułożeniu uszczelek szczotkowych w wielu płaszczyznach.

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Stwarzają pozytywny klimat już od progu i dodają uroku i elegancji każdemu wnętrzu. Nowy system drzwiowy S9000 zaspokoi różnorodne gusta. W ramach systemu dostępne są drzwi o klasycznym wyglądzie, jak i wersja design, gdzie wypełnienie drzwiowe osadzone jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą. Dzięki różnorodnym wersjom kolorystycznym acrylcolor i bogatej palecie oklein drewnopodobnych istnieje możliwość zaprojektowania drzwi według własnych upodobań i dopasowania ich do fasady budynku.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

DRZWI ZEWNĘTRZNE
W SYSTEMIE S8000

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S8000, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. Odpowiednio wcześniej wyfrezowane wzmocnienia pozwalają na szybki montaż zamka. Oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w profilu S8000 pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

Dążąc do znacznego poprawienia statyki i sztywności skrzydła drzwi zewnętrznych, opracowano odpowiednio spawane łączniki naroży. Różnorodne artykuły dodatkowe umożliwiają budowę drzwi zewnętrznych we wszystkich popularnych wariantach. Do profilu drzwi zewnętrznych można montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające. Możliwe jest też zastosowanie oferowanych na rynku płyt o grubości do 46mm. Drzwi w systemie S8000 mogą być otwierana na zewnątrz lub do środka. Profile drzwiowe dostępne są w obszernej palecie acrylcolor oraz oklein (jednobarwnych i drewnopodobnych).

Nowoczesne drzwi wejściowe do mieszkania

DOKUMENTACJA

GEALAN - S 9000

KOLORYSTYKA

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget