System decco slide dox przekrój

Komfort obsługi i świetna izolacja termiczna

System SLIDE DPX to nowe, alternatywne rozwiązanie w segmencie drzwi i okien przesuwnych, stanowiące doskonałą i nowoczesną alternatywę dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO czy HST. System SLIDE DPX świetnie sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, ale również w obiektach użyteczności publicznej. Główne atuty systemu SLIDE to szczelność, niezawodność i łatwość obsługi.

SZCZELNY I CIEPŁY SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH

Dobrze przemyślane rozwiązania techniczne sprawiają, że SLIDE DPX osiąga świetne wyniki w zakresie szczelności i termiki. Przekłada się to na wysoki komfort użytkowania, niezawodność systemu i pozwala cieszyć się bezproblemową obsługą przez lata. 

WYSOKA STABILNOŚĆ
I MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA DUŻYCH KONSTRUKCJI

Duże przeszklenia wpisują się od dłuższego czasu w najnowsze trendy mody i designu, a drzwi i okna przesuwne SLIDE DPX to odpowiedź na światowe trendy. System umożliwia konstruowanie dużych przeszkleń w skrzydłach o wymiarach do 1975 mm x 2367 mm, przy zachowaniu nieprzekraczalnego ciężaru 200kg. Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku, ale po otwarciu skrzydło przesuwa się wyjątkowo lekko, z użyciem niewielkiej siły. W porównaniu z konstrukcjami odstawno-przesuwnymi jest to niezwykle istotny atut.

SWOBODA WYBORU KOLORYSTYKI

Drzwi tarasowe SLIDE DPX dostępne są w szerokiej gamie folii dekoracyjnych, które stosujemy w innych systemach stolarki PVC.

Specyfikacja

Cechy systemu SLIDE DPX

• Głębokość zabudowy skrzydeł – 81 mm
• Głębokość zabudowy ramy – 157,5 mm
• Możliwość szklenia pakietami do 52 mm
• Wzmocnienia o dużej sztywności w skrzydłach
• Dwa rodzaje słupka stałego (szeroki statyczny i standardowy)
• Zaprojektowany do współpracy z okuciami Roto i Hautau
• Możliwość wstępnego łączenia profili dla producentów okien
• Dostępny w schemacie A
• System dostępny w szerokiej palecie oklein kolorowych i drewnopodobnych, występujących w paletach Aluplast oraz Gealan.4

Maksymalne rozmiary drzwi w systemie SLIDE DPX

Białe: 4000 x 2460 mm
Okleinowane: 3800 x 2400 mm

 

Dokumentacja

Drzwi przesuwne tarasowe SLIDE DPX

Grafiki z wybranymi kolorami folii oklein

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget