Smart Slide - Inteligentne rozwiązania dla Twojego domu

Komfort obsługi i świetna izolacja termiczna

Drzwi przesuwne SMART SLIDE są nowym rozwiązaniem w segmencie przesuwnych okien i drzwi, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO. Smart Slide to bardzo dobre rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego i dla obiektów użyteczności publicznej, gdzie od drzwi w systemach tarasowych oczekuje się wysokiej niezawodności i łatwości obsługi.

DUŻA SZCZELNOŚĆ KONSTRUKCJI

Dobrze przemyślane rozwiązania techniczne sprawiają, że SMART SLIDE osiąga świetne wyniki w zakresie wytrzymałości na napór wiatru, wodoszczelności i przepuszczalności powietrza. Wysokie wartości tych parametrów możliwe są dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom obwodowym skrzydła, które poprzez przekręcenie klamki dociskane są po całym obwodzie poprzecznie do ościeżnicy. Dodatkowo punkty ryglowania w obszarze słupka wspomagają uzyskanie dużej szczelności.

KOMFORT OBSŁUGI

Innowacyjny mechanizm zamykania w systemach przesuwnych SMART SLIDE pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przesuwnych, typu HST. Doskonale dobrane, specjalistyczne okucia okienne gwarantują, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez żadnego oporu przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji. Mechanizm blokujący umożliwia delikatne zamykanie skrzydła w ramie, a tym samym prostą obsługę drzwi przesuwnych.

Głębokość zabudowy skrzydeł wynosząca 70 mm oraz ramy wynosząca 140 mm zapewniają drzwiom przesuwnym SMART SLIDE szeroki zakres możliwości zastosowania, również w obszarze renowacji.

STABILNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA DUŻYCH KONSTRUKCJI

W najnowsze trendy mody i designu wpisują się od dłuższego czasu duże przeszklenia, a drzwi i okna przesuwne SMART SLIDE wychodzą naprzeciw światowym trendom umożliwiając konstruowanie przeszkleń o wymiarach skrzydła 2 x 2,3 m, przy zachowaniu nieprzekraczalnego ciężaru 200kg. Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku, ale po otwarciu skrzydło przesuwa się wyjątkowo lekko, z użyciem niewielkiej siły. W porównaniu z konstrukcjami odstawno-przesuwnymi jest to niezwykle istotny atut.

Konstrukcja profili z wykorzystaniem technologii Multifalz stwarza możliwość opcjonalnego zastosowania technologii wklejania szyb, które pozwala na zwiększenie sztywności całej konstrukcji.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Zastosowanie tarasowego systemu przesuwnego SMART SLIDE to także krok w stronę optymalnego wykorzystania powierzchni wewnątrz pomieszczenia, ponieważ otwarcie drzwi nie wymaga przestrzeni na rozwarcie szerokich skrzydeł, głęboko „tnących” przestrzeń mieszkalną. Systemy przesuwne SMART SLIDE można wykonywać w dwóch schematach A oraz C: 

  • A: 2-kwaterowe – z jednym skrzydłem ruchomym

  • C: 4-kwaterowe – z dwoma środkowymi skrzydłami ruchomymi

SWOBODA WYBORU KOLORYSTYKI

Drzwi tarasowe SMART SLIDE są dostępne w szerokiej gamie folii dekoracyjnych, a dodatkowo można w nich zastosować nakładki aluminiowe aluskin, co jeszcze bardziej poszerza gamę dostępnych wariantów kolorystycznych.

Konfigurator kolorów okien

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora kolorów, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również firm budowlanych można w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

Specyfikacja

Cechy systemu SMART SLIDE

• głębokość zabudowy skrzydła 70mm
• Uf = 1,3 W/m²K
• możliwość szklenia pakietami do 41mm
• nowoczesny design classic-line
• ukryte mechanizmy okuciowe
• możliwy do wykonania schemat A oraz C
• dostępny w licznych wariantach kolorystycznych
• dostępny również w wariancie z antracytowym rdzeniem
• możliwość zastosowanie technologii wklejanej szyby bonding inside

Dokumentacja

Smart
Slide

Ogniwo pośrednie
smart slide

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Kolorystyka

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget