Drzwi Panelowe - Elegancja i Funkcjonalność

WYGODA OD WEJŚCIA

W ofercie firmy ALUPROF dostępne są Drzwi Panelowe o współczynniku Ud na poziomie 0,44 W/(m2K) oraz klasie wodoszczelności 7A (w skali od 3A do 9A). Drzwi oparte są na systemach MB-86 oraz MB-104 PASSIVE. Panele wypełniające oferowane są w bogatej palecie barw oraz struktur.

WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA

Drzwi wejściowe to jeden z ważniejszych elementów każdego domu. Chroniąc przed zimnem, deszczem i włamywaczami, stanowią gwarant komfortu i bezpieczeństwa domowników. Ważną kwestią w wyborze drzwi jest współczynnik przenikania ciepła. Im jego wartość jest niższa, tym więcej ciepła zostaje wewnątrz budynku. W ofercie firmy ALUPROF dostępne są Drzwi Panelowe o współczynniku Ud na poziomie 0,44 W/(m2K).

WODOSZCZELNOŚĆ

Istotnym parametrem jest również wodoszczelność, od której zależy czy w przypadku silnej wichury i ulewnego deszczu do wnętrza dostanie się woda. Klasy wodoszczelności wymagane dla drzwi wejściowych zostały uszeregowane w skali od 3A do 9A. Oczywiście im jest ona wyższa, tym lepiej drzwi chronią nasz dom. ALUPROF oferuje drzwi panelowe w klasie 7A.

ESTETYCZNE WYKOŃCZENIA

Panele wypełniające montowane w skrzydłach drzwi opartych na systemach MB-86 oraz MB-104 PASSIVE oferowane są w bogatej palecie barw oraz struktur. Elementy te mogą być frezowane, zdobione aplikacjami lub wykonane ze szkła zespolonego. Drzwi Panelowe można wykonać w bardzo dużych rozmiarach – aż do 1,40m szerokości i niemal 2,60m wysokości. Jeśli zatem marzy nam się imponujące wejście, sprawdzą się one idealnie. Drzwi powinniśmy przede wszystkim dopasować do stylu domu. Jeśli nasze wnętrza urządzone są tradycyjnie, warto zamontować skrzydło z panelami szklanymi lub w okleinie drewnopodobnej. Miłośnicy nowoczesnych aranżacji natomiast mogą zdecydować się na kolory z palety RAL w odcieniu grafitu.

AD01
AD02

MB-104 PASSIVE (UD od 0,44 W/m2K)

Konstrukcja drzwi panelowych bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych MB-104 Passive, który jest w obecnej ofercie ALUPROF najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem drzwiowym. Profil skrzydła jest dostosowany do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami, zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. System ten jest dedykowany do domów pasywnych i energooszczędnych.

Główne zalety drzwi panelowych bazujących na MB-104 PASSIVE:

  • estetyczne panele ozdobne dostępne w wielu różnych wzorach i kolorach palety RAL oraz powłok drewnopodobnych,
  • dylatacyjne kształtowniki i panele skrzydeł drzwi,
  • warianty konstrukcji: SI, SI+ oraz AERO,
  • centralne uszczelki mocowane po obwodzie skrzydła i ościeżnicy – uszczelniają, maskują i podnoszą właściwości termiczne drzwi,
  • ciepły próg o szerokości 95mm – taka sama szerokość progu i ościeżnicy,
  • utwardzona pianka poliuretanowa PUR o wysokiej izolacyjności termicznej.

Wizualizacja

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Kolorystyka

Dokumentacja

ALUPROF - Drzwi Panelowe AD

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget