1. Home
  2. /
  3. Szyby
  4. /
  5. Aplikacje

APLIKACJE

CalumenLive

Innowacyjna aplikacja, dzięki której można obliczyć parametry przeszkleń lub odnaleźć oraz wybrać odpowiednie przeszklenia na podstawie różnych filtrów (np. poziomu izolacji akustycznej, ochrony przeciwsłonecznej, bezpieczeństwa itp.)

uruchom


Calumen

Narzędzie służące do obliczeń parametrów szyb zespolonych – świetlnych, energetycznych i termicznych przeszkleń, dostarczając danych wykorzystywanych w budownictwie, takich jak Solar Factor “g” i wartość “U”.

pobierz


Caluwin

Aplikacja wyliczająca parametry U okien zgodnie z normami EN-ISO 10077 oraz EN 13947.

pobierz z Appstorepobierz z Google Playpobierz


Glass Vision

Projektowanie w wirtualnej rzeczywistości – Glass Vision przeniesie Cię w nowy wymiar wizualizacji  produktów w rzeczywistości rozszerzonej. Glass Vision nie tylko pokazuję estetykę szkła pod względem wzoru i koloru, ale także przejrzystości i prywatności (przezierności szkła). Za pomocą tej aplikacji będziesz w stanie zobaczyć jak będzie wyglądać szkło w środowisku którym chcesz je wykorzystać.

pobierz z Appstorepobierz z Google Play


Glass Compass

Umożliwia określenie na podstawie położenia geograficznego domu oraz jego orientacji jakie szyby będą odpowiednie pod względem bilansu energetycznego. Kalkulator oszczędności energii wskaże oszczędności jakie można osiągnąć przy zastosowaniu odpowiednio dobranych szyb w zależności od orientacji budynku względem stron świata.

pobierz z Appstorepobierz z Google Playpobierz


Glass db Station

Wpływ doboru szyb na tłumienie hałasu. Dzięki aplikacji będziesz mógł przekonać się na własne uszy jak odpowiedni dobór szyb może wpłynąć na redukcję hałasu. Różne źródła hałasu posiadają swoją specyfikę tak więc ważne jest aby do konkretnego hałasu dobrać odpowiednie przeszklenie tłumiące go w najbardziej optymalny sposób.

pobierz z Appstorepobierz z Google Playpobierz


Glass PRO

Interaktywne oprogramowanie, które symuluje realistyczny obraz przeszkleń na fasadach budynków. GlassPro umożliwia użytkownikowi wizualizację przeszklenia w różnych warunkach oświetlenia (otoczenie zachmurzone lub słoneczne).

pobierz z Appstore

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget