APX 70
APX 70 Monoblock

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

APX 70 jest generacją profili o 5-6 komorach, które gwarantują optymalne parametry statyczne i dają nieograniczone możliwości kreowania okien. Zapewniają ponadczasową elegancję oraz podkreślają wysublimowany styl właściciela. System sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze,
jak i w renowacjach.

WIELORAKIE ZASTOSOWANIE

System APX 70 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno-
i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. Mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

ELEGANCJA WZORNICTWA

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien
i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. 
System APX 70 oferuje też zaokrągloną pół-zlicowaną wersję kształtu skrzydła oraz wersję renowacyjną.

WARIANT DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

W ramach systemu możliwa jest także realizacja drzwi zewnętrznych. W przypadku renowacji, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.
Wielokomorowa budowa to gwarancja wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Konfigurator kolorów okien

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora kolorów, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy.
Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również firm budowlanych można w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

 

kolorystyka

Dokumentacja

APX 85
broszura

Plastixal
APX 85

Aluplast
IDEAL 7000

Dodatki dla systemów IDEAL 2000-8000

IDEAL
7000 2013 PL

Aluplast Ideal - folder zbiorczy

Galeria

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget