OKNA PLASTIXAL W KLASIE COMFORT

Okna Plastixal z linii Comfort to obecnie jedne z najpopularniejszych systemów okiennych dostępnych na rynku. Wielokomorowa konstrukcja profili zapewnia znakomite parametry statyczne. Oryginalne i komfortowe w użytkowaniu okna gwarantują optymalną ochronę przed utratą ciepła. Uniwersalny wygląd produkowanych przez nas systemów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do charakterystyki budowanego przez siebie obiektu.

Okna Aluplast czy Gealan?

Okna z linii Comfort produkowane są na systemach Aluplast i Gealan. Należy przy tym wspomnieć, że firmy, które podają informację, że wykonują okna Aluplast lub Gealan, mijają się z prawdą. Żadna ze wspomnianych marek nie produkuje bowiem okien, a jedynie systemy profili do ich produkcji, co stanowi ogromną różnicę. Z tych samych profili okiennych można wykonać zarówno świetnie działające okna, jak i takie, które staną się źródłem problemów na lata (rozszczelnienia, przedmuchy, przemarzanie). Firma Plastixal, używając renomowanych profili okiennych, stosuje własne, wypracowane przez lata rozwiązania w zakresie wykonania i wyposażania okien w systemy okuciowe. Dzięki temu okna z linii Comfort są trwałe i bezpieczne.

Z czego wynika popularność naszych okien?

Okna Plastixal z linii Comfort to systemy chętnie wybierane przez inwestorów prywatnych i publicznych. Podobnie jak eleganckie okna Kubus w klasie Exclusive
i Premium świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w przypadku konieczności renowacji budynków już istniejących.
Spójne wzornictwo w połączeniu z bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wszystkich klientów ceniących sobie niezawodne rozwiązania w zakresie stolarki okiennej. Klasyczny, a przy tym stylowy i gustowny wygląd profili to gwarancja ponadczasowego designu,
który zawsze będzie modny. Jeśli zależy Ci na trwałych i wytrzymałych oknach, które bez problemów dopasujesz do stylistyki swojego domu, to systemy z linii Comfort są stworzone dla Ciebie.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

gpx74

GPX 74

Nadaje oryginalny i estetyczny wygląd mieszkaniom, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych właściwości oraz ochrony przed hałasem i włamywaczami.

apx85

APX 85

System szcześciokomorowy o ponadprzeciętnych właściwościach izolacyjności termicznej, dedykowany dla budownictwa energooszczędnego.

apx70

APX 70

System profili, które gwarantują optymalne parametry statyczne i dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

apx703

APX 703

System będący klasyczną konstrukcją z uszczelnieniem środkowym, która łączy w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget