APX 85

IDEALNA HARMONIA

APX 85 jest systemem o sześciu komorach, który cechują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej. Dzięki zwiększaniu głębokości kształtowników i liczby wewnętrznych komór jest świetnym rozwiązaniem dla budownictwa energooszczędnego. System posiada uszczelnienie zewnętrzne oraz dużą komorę ze wzmocnieniem stalowym dla zapewnienia stabilności.

ENERGOOSZCZĘDNE BUDOWNICTWO

Seria profili APX 85 jest nową propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego. Ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej osiągane są dzięki głębokości zabudowy – 85mm oraz sześciokomorowej budowie profili.

SPROSTANIE WYMAGANIOM

Nowoczesna architektura wymaga nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej. Zmieniające się wymagania prawne stawiane stolarce budowlanej, jak również przede wszystkim oczekiwania klientów poszukujących coraz cieplejszych okien, to tendencje wobec których nie można pozostawać obojętnym.

APX 85 wpisuje się znakomicie w drogę poszukiwania oszczędności energii cieplnej poprzez zwiększanie głębokości kształtowników i liczby wewnętrznych komór.

APX 85 broszura informacyjna
APX 85 broszura informacyjna

GWARANCJA SZCZELNOŚCI

System umożliwia swobodne łączenie ram z innymi seriami profili o głębokości 85mm. Jest to system z uszczelnieniem zewnętrznym, co daje możliwość zaoferowania energooszczędnego rozwiązania również dla konstrukcji stałoszklonych, bez konieczności stosowania adapterów. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.

WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKALNOŚCI CIEPLNEJ

Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości do Uf=1,1 W/m2K w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51mm gwarantuje najlepsze parametry cieplne okna. Szeroki wybór różnego rodzaju listew przyszybowych daje możliwość dodatkowej stylizacji.

ideal 7000rl 1

Konfigurator kolorów okien

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora kolorów, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy.
Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również firm budowlanych można w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

 

Kolorystyka

Dokumentacja

APX 85
broszura

Plastixal
APX 85

Aluplast
IDEAL 7000

Dodatki dla systemów IDEAL 2000-8000

IDEAL
7000 2013 PL

Aluplast Ideal - folder zbiorczy

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget