GPX 74 CL

KWESTIA SPOJRZENIA

GPX 74 CL jest system sześciokomorowym o głębokości 74mm. Spełnia wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki okiennej. Nadaje oryginalny i estetyczny wygląd mieszkaniom, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych właściwości termoizolacyjnych oraz skuteczności ochrony przed hałasem i włamywaczami. Harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i eklektyczne wnętrza.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

WYGLĄD

Na okna z systemu GPX 74 CL decydują się osoby przykładające dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki i dobrej jakości. Okna z systemu GPX 74 CL cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design, dzięki wąskim powierzchniom licowym, harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i eklektyczne wnętrze.

TECHNIKA

Sześciokomorowy system GPX 74 CL o głębokości 74mm ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem
i włamywaczami. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania, ale także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla. Aby zapobiec tworzeniu się grzyba pleśni, można dodatkowo zastosować opatentowany system wentylacji GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL). Mała, inteligentna klapka zapewnia regulowaną wymianę powietrza zewnętrznego i wewnętrznego, poprawiając w ten sposób klimat pomieszczenia i komfort mieszkania.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Kolorystyka

Dokumentacja

GPX 74
broszura

Dobry
wybór

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget