System fasadowy MC Wall

mc wall

System został zaprojektowany do tworzenia nowoczesnych systemów okładzinowych o zarówno prostych, jak i skomplikowanych kształtach.

MC Passive Plus

MC Passive +

Nowoczesny system słupowo-belkowy zaprojektowany do budowy ścian ochronnych o zarówno prostych, jak i skomplikowanych kształtach, oferujący najwyższe właściwości izolacji termicznej.

MC Glass

MC Glass

System elewacji półstrukturalnej; stosowany do projektowania konstrukcji elewacyjnych, które tworzą zewnętrzną płaską powierzchnię bez widocznych aluminiowych profili.

Wizualizacja Modular Facade

Modular facade

System przeznaczony do konstruowania pionowych elewacji zewnętrznych o zwiększonej izolacji termicznej, składający się z prefabrykowanych segmentów w formie ram wykonanych z profili aluminiowych z przeszkleniem.

MC PW

MC PW parallel-opening window

Okno uchylnie-przesuwne MC PW to okno elewacyjne zaprojektowane do zastosowań, w których utrzymanie eleganckiego i jednolitego wyglądu w pełni przeszklonej elewacji ma kluczowe znaczenie.

MC RW

MC RW Roof Window

Okno dachowe MC RW to opcja zbudowana na bazie systemu podstawowego MC WALL. Konstrukcje okien dachowych MC RW są przeznaczone do projektowania klap wentylacyjnych.

Sliding Shutters

Sliding Shutters

Zasłony przeciwsłoneczne, oprócz oczywistej funkcjonalności, dodają również efektu wizualnego końcowemu projektowi budowlanemu.

MC SUN Protection

Sun Protection

Zewnętrzne urządzenia osłonowe słoneczne montowane na elewacji zmieniają wygląd fasady, nadając jej fascynujący i nowoczesny charakter.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget