Smoovio - Niezawodna szczelność przy każdej pogodzie
Smoovio Schematy otwierania

NOWA GENERACJA ELEMENTÓW PRZESUWNYCH

Przestrzeń w mieszkaniu jest bardzo cenna i powinna być optymalnie wykorzystana. System przesuwny PLASTIXAL – SMOOVIO zapewnia komfort użytkowania, oszczędność miejsca i jest przy tym wyjątkowo szczelny. Unikalne właściwości tego systemy przesuwnego to efekt synergicznego połączenia takich elementów jak nowa konstrukcja elementów okuciowych, innowacyjna geometria profili oraz przemyślany kształt uszczelek.

PŁYNNA PRACA ELEMENTÓW PRZESUWNYCH, MOCNE ZAMKNIĘCIE

W dotychczasowych systemach przesuwnych często komfortowa obsługa szła w parze z niską szczelnością. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zamykania w nowym systemie przesuwnym PLASTIXAL – SMOOVIO ewentualne nieszczelności zostały całkowicie wyeliminowane.

KILKA SCHEMATÓW OTWIERANIA

System SMOOVIO wykonywany jest w kilku schematach otwierania. Schemat A w drzwiach Plastixal w systemie Smoovio pozwala na używanie jednego skrzydła jezdnego, a schemat C pozwala na używanie dwóch skrzydeł jezdnych.

Drzwi Smoovio - broszura 2020

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

JESZCZE WIĘCEJ WOLNEGO MIEJSCA

Systemy przesuwne są bardzo praktyczne. Mając tradycyjne okna i drzwi przy urządzaniu mieszkania należy uwzględnić strefę otwierania skrzydła. W przypadku systemów przesuwnych możemy zagospodarować przestrzeń bezpośrednio pod oknem. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze więcej cennego, wolnego miejsca w swoim wnętrzu.

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

Inteligentne komponenty idealnie pełnią swoją funkcję pozostając jednocześnie niewidocznymi dla oka. Specjalne systemy rolek i wyjątkowa technologia zamykania zapewniają łatwość obsługi i wysoką szczelność.

Kolorystyka

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget