Systemy przesuwne - Nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu

DRZWI PRZESUWNE

Drzwi przesuwne są znakomitą alternatywą dla tradycyjnych systemów rozwieranych. Ich największą przewagą jest duża oszczędność miejsca. Drzwi tego typu przesuwane są na specjalnych wózkach wzdłuż ściany, dzięki czemu po otwarciu nie zajmują dodatkowej przestrzeni wewnątrz pomieszczeń. Oferowane przez nas przesuwne drzwi PCV stanowią idealne dopełnienie nowocześnie projektowanych mieszkań i domów jednorodzinnych. Doskonale sprawdzają się zarówno w przestronnych wnętrzach, jak i tych o ograniczonym metrażu, gdzie każdy centymetr wolnego miejsca jest na wagę złota.

Chcesz poznać cenę swoich nowych okien?

Otrzymaj szybką i bezpłatną wycenę już teraz!

Nasze produkty gwarantują komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Jak działają
drzwi przesuwne?

Zasada działania drzwi przesuwnych jest inna niż w przypadku systemów rozwieranych montowanych na zawiasach. Systemy te poruszają się po szynach, które umieszczone są w dolnej części ramy. Sprawne poruszanie drzwi jest możliwie dzięki specjalnym wózkom z rolkami, które przesuwają skrzydło podczas otwierania i zamykania. Obsługa drzwi przesuwnych jest dzięki temu prosta i intuicyjna, nie wymaga użycia siły.

Jakie drzwi przesuwne mamy
w ofercie?

Nasza oferta drzwi przesuwnych obejmuje cztery różne systemy – nowoczesne Smoovio, Smart Slide oraz starsze rozwiązania SF 74 i Multi-Sliding. Każdy z nich wyróżnia się dużą trwałością i wytrzymałością, wyjątkową szczelnością, łatwością obsługi oraz atrakcyjnym wyglądem. To systemy umożliwiające budowę efektownych przejść pomiędzy salonem a tarasem w domach jednorodzinnych lub częścią biurową a wypoczynkową w lokalach usługowych czy obiektach użyteczności publicznej. Różnorodność wyboru sprawia, że każdy inwestor z pewnością znajdzie u nas drzwi dopasowane do realizowanego przez siebie projektu.

Smoovio - systemy przesuwne
SMOOVIO

Inteligentne komponenty idealnie pełnią swoją
funkcję pozostając jednocześnie niewidocznymi
dla oka.

Systemy przesuwne Smart Slide - Rozwiązania inteligentne dla Twojego domu
SMART SLIDE

Drzwi przesuwne SMART SLIDE są nowym rozwiązaniem w segmencie przesuwnych okien i drzwi, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO.

Odkryj Nowe Możliwości

z Naszymi Oknami i Drzwiami!

Nasza oferta to nie tylko doskonała jakość, ale także nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.
Wybierz Plastixal i podnieś poziom funkcjonalności i estetyki swojego domu już dziś!

Logo Plastixal białe

E-mail

biuro@plastixal.pl

Adres

Stare Bożejewo 44,
18-430 Stare Bożejewo

Zadzwoń do nas

86 215 24 20

    Social Media Widget